soalan lazim2| hubungi kami2| aduan2| petalaman3
  • Majlis Bersama Jabatan bertujuan untuk memperolehi kerjasama yang menyeluruh di antara pihak pengurusan dan pihak pekerja di mana pihak pekerja di Jabatan diberi peluang untuk mengemukakan pendapat dan mengambil bahagian secara aktif dalam membincang dan menyelesaikan isu berkaitan prosedur kerja, urusan pentadbiran dan kebajikan pekerja.

  • Bil. Nama Pegawai Jawatan Gred Bahagian Wakil Pekerja/Gred Jawatan Gambar
    1. Puan Iqtie Qamar Laila binti Mohd Gani Pemelihara Hutan G48 BHA Wakil Skim Perkhidmatan Pemelihara Hutan Gred G41 hingga Gred G48 Pengerusi Wakil Pekerja JAMAL SHUHAILY SHAHAR
    2. Encik Muhammad Umar bin Abdullah Pemelihara Hutan G44 UIP Wakil Skim Perkhidmatan Pemelihara Hutan Gred G41 hingga Gred G48 Setiausaha Wakil Pekerja UMAR BIN ABDULLAH
    3. Puan Nor Izzati binti Othman Pegawai Ehwal Ekonomi E41 BPE Wakil Skim Perkhidmatan Pegawai Ehwal Ekonomi Gred E41 hingga Gred E48 / Perangkawan Gred E41    izzati
    4. Encik Abdul Hakim bin Ghazali Jurutera Awam J41 BKH Wakil Skim Perkhidmatan Jurutera Gred J41 hingga Gred J44   ABDUL HAKIM GHAZALI
    5. Puan Roziati binti Abdul Aziz Pegawai Teknologi Maklumat F44 BPM Wakil Skim Perkhidmatan Teknologi Maklumat Gred F41 hingga Gred F44 / Gred FA29 hingga Gred FA38 / Gred FT19 hinga FT22    Roziati
    6. Kosong Pegawai Undang-Undang     Wakil Skim Perkhidmatan Pegawai Undang-Undang Gred L41 hingga Gred L44 / Pegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41 hingga Gred M44 / Pegawai Siasatan Gred P44 / Pustakawan Gred S44 / Pegawai Penerangan Gred S44 / Pegawai Sains C41    
    7. Puan Nor Akiah binti Abdullah Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 (TBK1) BKP Wakil Skim Perkhidmatan di bawah Klasifikasi Kewangan Gred W17 hingga Gred W41   NOR AKIAH ABDULLAH 1
    8. Puan Noorazila binti Yatim Renjer Hutan/ Penolong Pemelihara Hutan G36 BPE Wakil Skim Perkhidmatan Renjer Hutan / Penolong Pemelihara Hutan Gred G29 hingga Gred G40   NORAZILA
    9. Kosong Penolong Pegawai Seni Bina     Wakil Skim Perkhidmatan Penolong Juruukur Gred JA29 hingga Gred JA38 / Pelukis Pelan (Senibina) / Penolong Pegawai Seni Bina Gred JA29 hingga JA38    
    10. Puan Maziah binti Kamaruzaman Penolong Pegawai Tadbir N36 UIP Wakil Skim Perkhidmatan Setiausaha Pejabat Gred N29 hingga N36 / Penolong Pegawai Tadbir N29 hingga N36 / Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19 hingga Gred N28   MAZIAH KAMARUZAMAN
    11. Encik Suhaadi bin Omar Pengawas Hutan G19 BUH Wakil Skim Perkhidmatan Renjer Hutan Gred G19 hingga Gred G26 / Pengawas Hutan Gred G19 hingga Gred G26   suhaadi omar
    12. Encik Mohd Ariff bin Omar Pembantu Penyelidik Q19 BUH Wakil Skim Perkhidmatan Penolong Kurator Gred S29 / Pembantu Pustakawan Gred S19 / Pembantu Penyelidik Gred Q19 hingga Gred Q26   ariff omar
    13. Encik Mohd Fadhil bin Omar Pembantu Tadbir (P/O) N19 BKP Wakil Skim Perkhidmatan Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 hingga Gred N22   MOHD FADHIL OMAR
    14. Encik Mohd Nor bin Mohd Rashid Pembantu Operasi H14 BKP Wakil Skim Perkhidmatan Pembantu Operasi Gred N11 hingga Gred N18 / Pembantu Awam Gred H11 hingga H14   mohdnor
    15. Encik Muhammad Idris bin Mohd Yazid Pemandu Kenderaan H11 BKP Wakil Skim Perkhidmatan Pemandu Kenderaan Gred H11 hingga Gred H14 / Pemandu Kenderaan Gred R3   idris
    16. Encik Haris bin Ahmad Renjer Hutan/ Penolong Pemelihara Hutan G29 BLP Wakil Kesatuan Pegawai-Pegawai Hutan Melayu Semenanjung Malaysia   Haris BLP
    17. Encik Mohd Rizal bin Razali Pemelihara Hutan G44 BLP Wakil Bahagian Latihan Perhutanan   rizalrazali
    18. Encik Ahmad Shukran bin A. Bakar @ Md Amin Renjer Hutan/ Penolong Pemelihara Hutan G22 (KUP) BLP Wakil Pusat Latihan Perhutanan Terengganu   Ahmad Shukran Abu Bakar
    19. Encik Mohd Suhaidi bin Sinin Renjer Hutan/ Penolong Pemelihara Hutan G36 JPWPKL Wakil Pejabat Jabatan Perhutanan Wilayah Persekutuan   SUHAIDI SININ
  • Bil. Nama Pegawai Jawatan Catatan Gambar
    1. YBhg. Dato' Mohd Ridza bin Awang Ketua Pengarah Perhutanan Semenanjung Malaysia Pengerusi Pihak Pegawai
    2. YBhg. Dato' Hj. Zahari bin Ibrahim Timbalan Ketua Pengarah (Dasar dan Perancangan) Ahli
    3. YBhg. Dato' Mohd Rahim bin Rani Timbalan Ketua Pengarah (Operasi dan Teknikal) Ahli
    4. Tn. Hj. Ramli bin Mat Pengarah Bahagian Latihan Ahli DATO NORHAIDI YUNUS
    5. Ir. Haji Khairul Nizam bin Yusoff Pengarah Bahagian Kejuruteraan Hutan Ahli DATO NORHAIDI YUNUS
    6. Puan Halimatusaadiah binti Ramlli @ Mohd Shah Pengarah Bahagian Khidmat Pengurusan Setiausaha MBJ

Hubungi Kami

Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia
Jalan Sultan Salahuddin,
50660 Kuala Lumpur
No. Tel: 603-26164488
No. Faks: 603-26925657
Emel: Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.

Statistik Pelawat

Hari Ini 2491

Semalam 5245

Minggu Ini 20130

Bulan Ini 113298

Keseluruhan 8391038